До уваги мешканців!

Дата: 28.05.2024 09:48

Фото без описуРегіональна Консультаційна Рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при Одеській Обласній Державній Адміністрації повідомляє, що спілка ветеранів війни в особі ТОВ фірма Віват заключила договір з Міністерством у справах ветеранів України про надання безкоштовної психологічної допомоги учасникам бойових дій; особам з інвалідністю внаслідок війни; учасникам війни; членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України.

Всю інформацію про безкоштовну психологічну допомогу можна отримати за адресою:
м. Одеса, вул. Пастера , буд. 36.

Контактний телефон:  +380972929167 Альона Анатоліївна