Шабівська громада на міжнародному Бессарабському економічному форуму в місті Болград

Дата: 21.05.2024 09:51
Кількість переглядів: 237

Фото без опису18 травня, заступник Шабівського сільського голови Наталя ГРЕЧАНОВСЬКА та начальник відділу економіки, рекреаційної діяльності, інвестицій та агропромислового розвитку Галина КАРПОВА, взяли участь в міжнародному Бессарабському економічному форуму в місті Болград.

На форумі були присутні представники шести областей України (Одеська, Миколаївська, Київська, Тернопільська, Херсонська та Харківська область), більше ніж 10 громад Одеської області, а також представники консульств Болгарії, Туреччини, Молдови та Румунії. 

В рамках заходу працювало одразу девʼять тематичних секцій з обговорення та презентації інвестиційних проєктів в галузях: сільське господарство, міжнародні та урядові грантові програми, інфраструктура і логістика, підприємництво, соціальні проєкти, туризм, енергетика, екологія, ІТ-сфера, промисловість та індустріальні парки.

 

         Однією з основних цілей проведення такого заходу є надання півдню України, а саме периферійним регіонам, статусу економічної рушійної сили. Він став платформою для обміну досвідом, обговорення перспективних ідей та налагодження співпраці між різними секторами економіки. Захід став платформою для активного діалогу та обміну ідеями, що сприятиме більш ефективній співпраці.

Фото без опису    

 

 

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь