Що ми дізналися про ментальне здоров’я завдяки новому дослідженню?

Дата: 23.04.2024 12:03

Фото без описуУ наступні 20 років ментальне здоров'я залишатиметься серед найбільших глобальних викликів

Дослідження, яке провела британська компанія Alligator Digital на замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, сприяє глибшому розумінню проблем ментального здоров’я у різних країнах світу.

Це дослідження охопило 11 країн: Аргентину, Бразилію, Велику Британію, Ізраїль, Німеччину, Польщу, США, Туреччину, Україну, Хорватію та Японію, що надало нові відомості про ментальне здоров'я людей у різних частинах світу.

• Найвразливішою групою є підлітки віком 13–15 років. Існує стереотип, який припускає, що молоді все дається легше, але це лише стереотип. Молодь (віком 18–24 роки) виявила найнижчі показники ментального здоров'я, де 56 % відчувають стрес, 53 % — пригніченість, 45 % — виснаження.
  • Серед факторів, які мають найбільший вплив на ментальне здоров’я, респонденти називають світові економічні проблеми, наслідки пандемії COVID-19, війни, а також особисті чинники, як-от розрив стосунків чи втрата членів родини.
  • Спеціалізована допомога — не єдиний шлях піклування про ментальне здоров'я. Велику роль у цьому відіграє самодопомога: спілкування, хобі та медіа.

Це лише деякі з висновків респондентів.

Дослідження серед 11 країн світу можна завантажити для ознайомлення