Інформування внутрішньо переміщених осіб

Дата: 23.04.2024 11:01

Фото без описуПрацевлаштування внутрішньо переміщених осіб – одне з важливих питань у роботі служби зайнятості. Фахівці всебічно допомагають у пошуку роботи, підборі постійної або тимчасової роботи, організації професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, що сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

18.04.2024 року у Білгород-Дністровській філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для внутрішньо переміщених осіб із залученням соціальних партнерів: завідувача сектору “Овідіопольське бюро правничої допомоги” Одеського відділу надання безоплатної правничої допомоги Анни Бодюл та керівника філії ГО МБФ  «Добра та  любові» Олени Собченко.

Під час заходу безробітні та шукачі роботи з різних громад Білгород-Дністровського району отримали актуальну інформацію щодо послуг, які надають різні організації, а також мали змогу отримати індивідуальні відповіді на питання, які їх цікавили.