Шановні власники приватних домогосподарств, ОСББ, керівники підприємств, установ та організацій, що здійснюють діяльність на території Шабівської територіальної громади

Дата: 01.04.2024 10:56

Фото без опису

На виконання розпорядження голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 22.03.2024 року № 287/А-2024 «Про невідкладні заходи  щодо заощадливого використання та економії електричної енергії в населених пунктах Одеської області»:

1. Просимо вжити заходи щодо заощадливого використання та економії електричної енергії, яка витрачається на освітлення будинків, споруд, вітрин магазинів, офісів, рекламних конструкцій та вивісок у пікові години споживання з 06:00-09:00 та з 17:00-23:00 год.

2. Обмежити використання енергомістких приладів у пікові години споживання електроенергії.

3. Підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності переглянути  режим енергоспоживання, виключивши пікові години  споживання електроенергії.

Найбільш енерговитратними в побуті  є такі прилади:
- електрообігрівачі;
- бойлери;