ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ СЕРЕД ПИТАНЬ, ЩО ОБГОВОРЮВАЛИСЬ В ХОДІ ВИЇЗНОЇ НАРАДИ

Дата: 22.03.2024 09:19

Фото без опису21 березня голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ провів нараду в Татарбунарській міській раді. В засіданні взяли участь голови територіальних громад, представники податкової служби, органів місцевого самоврядування, військових та правоохоронних підрозділів.

Відповідно порядку денного розглядались питання стану сплати мінімального податкового зобов’язання власниками та користувачами земельних ділянок сільськогосподарського призначення (фізичними особами) за 2022 рік на території Дивізійської, Лиманської, Татарбунарської та Тузлівської громад, щодо мобілізаційних заходів в районі, стану приєднання органів місцевого самоврядування району до тестового середовища Єдиного державного реєстру адрес, Реєстру будівель та споруд, створення інформаційної бази даних об’єктів житлового фонду для ВПО, тощо.

Окрему увагу Василь САМОКИШ приділив ефективному використанню та пріоритетному розподілу коштів місцевих бюджетів. Також окремо наголосив на прозорому проведенні публічних закупівель із дотриманням всіх вимог чинного законодавства.

До обговорення усіх вищезазначених питань активно долучались присутні голови та представники громад.

Фото без опису     Фото без опису