РЕКОНСТРУКЦІЯ ВОДОПРОВІДНИХ СИСТЕМ В ГРОМАДІ

Дата: 19.03.2024 10:53

Фото без описуУ нашій громаді триває масштабна робота з реконструкції водопровідних систем в селах громади. Наразі успішно проведені роботи в с.Шабо по встановленню нового водопроводу по вул.Центральній (від будинку №71 до

№ 81), закільцювання з центральною частиною, завдяки чому, навіть при проведенні аварійних робіт на зазначених ділянках, мешканці будуть безперебійно отримувати послуги з водопостачання, що є важливим забезпеченням їхніх потреб.

Протягом 2022-2023 років були проведені роботи по заміні близько 10 км. водопроводу на території громади.

Ми не зупиняємося на досягнутому, на 2024 рік заплановано заміну водогону по вул. Паркова та вул.Шанцера с.Шабо, частини водогону в с.Польове, с.Адамівка, с.Авидівка, с.Абрикосове.

Ці заходи спрямовані на підвищення ефективності та надійності водопостачання для всіх мешканців нашої громади.

Фото без опису    Фото без опису