Дата: 22.01.2024 15:54

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документа державного планування «Проект внесення змін у Генеральний план поєднаний з детальним планом території с. Шабо, в межах вулиць: Центральна, Швейцарська, Островського, Пушкіна, с. Шабо, Шабівської сільської ради, Білгород-Дністровського району, Одеської області» і початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості.

Генеральний план населеного пункту - містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та довгостроковий розвиток території. Основні завдання проекту внесення змін до генерального плану:

-        уточнення положень чинної містобудівної документації;

-        уточнення положень містобудівної документації більш високого рівня;

-        встановлення санітарно-захисних та охоронних зон;

-        створення умов для безпечного пересування транспорту та пішоходів;

-        створення умов для сталого розвитку території територіальної громади;

-        визначення містобудівних умов і обмежень.

Проект внесення змін розроблено згідно з рішенням Шабівської сільської ради.

Виконання документа державного планування не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовник - Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області.

Розробник проекту ДПТ - ПП «Астор ЮГ»

Розробник звіту про СЕО - ПП «Астор ЮГ»

Рішення про затвердження документу державного планування приймає Шабівська сільська рада.

Ознайомитись з матеріалами проекту та звітом про CEO можна:

• у Шабівській сільській раді, вул. Центральна, 63, каб. №12;
  • на сторінці Шабівської сільської ради в мережі інтернет за посиланням: https://shabivska-gromada.gov.ua;
  • у Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки (реєстраційний номер справи №25-10-2913-23).
  • Документи що надаються до розгляду громадськості:
  • Проект внесення змін у вигляді графічних матеріалів;
  • Пояснювальна записка до проекту;

• Звіт про стратегічну екологічну оцінку (CEO).

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоров’я населення можна у Шабівській сільській раді, у департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та на їх електронних ресурсах у мережі інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проекті документу державного планування та повноти проведення CEO надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х календарних днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації та звіту про CEO, а саме: з «22 » січня 2024р. до « 20» лютого 2024р включно.

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовому вигляді особисто або поштою до Шабівської сільської ради за адресою: 67770, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, с. Шабо, вул. Центральна, буд. 63 та на електронну поштову адресу: shabo.rada@gmail.com

Зауваження, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Особа відповідальна за прийняття зауважень:

Сучков Іван тел: 098 3712460

Громадські слухання в процесі громадського обговорення з презентацією вказаних матеріалів проекту відбудуться у приміщенні Шабівської сільської ради «16» лютого 2024р. об 14 г. 00 хв