Робоча нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Шабівської територіальної громади

Дата: 18.01.2024 09:24

Фото без опису17 січня поточного року відповідно до плану роботи Управління освіти, культури,молоді та спорту Шабівської сільської ради під головуванням начальника УОКМС Ірини СМОГЛА відбулась робоча нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Шабівської територіальної громади.

Під час зустрічі учасники обговорили наступні питання:

- розглянули нововведення по використанню освітньої субвенції;

- продовження впровадження нової системи харчування в ЗЗСО Шабівської територіальної громади;

- участь в загальнонаціональному проєкті, що ініційований президентом України- "Всеукраїнські шкільні ліги";

- обговорили питання проходження підвищення кваліфікації педагогічних працівників та інш.

Також представник ДСНС ознайомив присутніх з вимогами до правил ведення Паспорту безпеки і вимогами законодавства до захисних споруд.

Фото без опису    Фото без опису