A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Толерантність: мистецтво жити поряд

Дата: 20.11.2023 14:16
Кількість переглядів: 23

До Міжнародного дня толерантності, 6 листопада 2023 року  для осіб міра покарання не пов’язаних з позбавленням волі білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області проведена бібліотекарями публічної бібліотеки Білгород-Дністровської територіальної громади виховна година на тему: «Толерантність: мистецтво жити поряд».

Метою заходу було формування уявлення про толерантність як універсальний принцип життя людини та виховання толерантності як особистісної якості.

Під час заходу учасники були ознайомлені з поняттями «толерантність» і «то­лерантна особистість», критеріями і соціальними виявами толерант­ності й нетерпимості. Для наглядного показу значення толерантної поведінки у взаємодії з людьми, а також у різних життєвих сферах, засуджені особи переглянули мультимедійне відео «Толерантні». Крім того, працівники публічної бібліотеки запропонували підобліковим уповноваженого органу з питань пробації пройти онлайн-тест на толерантність, з метою  виявлення здатності до емпатії, співпереживання і співчут­тя, довіри, достоїнства і само­пізнання, як елементів толерант­ності в контексті взаємин з інши­ми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора