Виїзд в Затоківський ЗЗСО

Дата: 10.11.2023 08:36

Якщо ви володієте знанням,

дайте іншим запалити від нього свої світильники.
Т. Фулпер

Сьогодні важливо не стояти на місці, постійно дізнаватися щось нове, навчатися та бути готовим до трансформації. Вчителі – це ті люди, які постійно навчають інших, але й самі постійно мають вдосконалювати свої знання.

Начальником відділу кар’єрного консультування Анастасією Земляною-Украінчук разом з кар’єрним радником відділу кар’єрного консультування Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості Оксаною Долготер було проведено захід 06.11.2023 року з метою інформування педагогічних працівників, щодо унікальної можливості отримати ваучер на навчання.

Присутні були поінформовані стосовно умов отримання ваучера, напрямків навчання, особливу увагу приділили спеціальностям пов’язаними з діяльністю у сфері освіти.

Педагогічним працівникам також були запропоновані курси цільового призначення для осіб з педагогічною освітою в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Були оговорені напрямки подальшої співпраці, зокрема й профорієнтаційна робота з учнівською молоддю.

Реалії сьогодення вимагають бути не лише майстром своєї справи, а й самостійно долати нові виклики часу, систематично підвищувати кваліфікацію і постійно навчатися, адаптуючись до нових знань. Саме тому ваучер  наразі є найбільш актуальною  та затребуваною послугою служби зайнятості.