Ваучер на навчання за напрямом «Психологія»

Дата: 10.11.2023 08:34

Фото без описуУ жовтні 2023 року до фахівців Білгород-Дністровської філії Одеського ОЦЗ надійшла онлайн-заявка щодо можливості отримання ваучера на навчання, саме так відбулося знайомство з  пані Оксаною.

Під час особистої консультації з’ясувалося, що жінка працює у Білгород-Дністровському професійному будівельному ліцеї на посаді викладача історії та веде пізнавальний гурток «історичне краєзнавство».   Як історик, вона прекрасно розуміє, що зараз потрібно здобувати нові знання, які будуть затребувані у післявоєнний час. Оксана Валеріївна обрала собі актуальний напрям та отримала ваучер для підготовки за спеціальністю «Психологія».

27 жовтня 2023 року начальник відділу кар’єрного консультування Білгород-Дністровської філії Анастасія Земляна-Украінчук видала їй  ваучер на навчання.  Наразі Оксана підготувала весь пакет документів до Ізмаїльського державного гуманітарного університету і наступного тижня буде здавати вступні іспити. Бажаємо пані Оксані  успіхів  в опануванні  такої важливої сфери знань!

Не зволікайте – отримайте ваучер на навчання,  наразі  є чудова можливість подати онлайн-заявку безпосередньо на порталі Державної служби зайнятості.