ТУРНІР З ФУТЗАЛУ В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 23.10.2023 10:55

Фото без опису21 жовтня в ОЗ "Шабівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" відбувся благодійний турнір з футзалу на кубок сільського голови #Павла_ПАВЛЕНКА в підтримку Збройних сил України.

Голова Шабівської сільської ради #Павло_ПАВЛЕНКО звернувся до учасників з вітальним словом та подякував ЗСУ за їх щоденну героїчну працю для громадян нашої держави.

В.о. заступника сільського голови Ірина СМОГЛА також подякувала захисникам за їх працю заради нашого майбутнього і побажала учасникам вдалої гри.

До привітань долучились вокальний гурт "Смуглянка" та зразковий ансамбль естрадного танцю "Нєпосєди" (керівник Наталя МАЗУРЕНКО) .

Грали команда Шабівської сільської ради проти команди Національної Гвардії України.

🏆🥇Перемогу здобула команда Національної Гвардії України🏆🥇.

Наші захисники й захисниці Вами захоплюється весь світ і пишаються українці! Дякуємо за наше життя і майбутнє, яке ви невпинно виборюєте. Ми віримо у вас, підтримаємо і бажаємо здоров’я та сил!

Ви найкращі!🇺🇦