Увага! Шановні мешканці Шабівської сільської територіальної громади

Дата: 23.10.2023 09:05

Фото без опису

З радістю інформуємо Вас, що завдяки тісній співпраці з Шабівською сільською радою, під керівництвом Павла ПАВЛЕНКА наша ГО «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» стала переможцем оголошеного ГО «Альтернатива» конкурсу міні-грантів  для цільової допомоги спільнотам та ОТГ в рамках проєкту: «Підтримка ініціатив спільнот» що фінансується МБФ «Альянс громадського здоров’я» та розпочала роботу з реалізації проєкту: «Облаштування «пункту незламності» в ЗДО (ясла-садок) с.Бритівка Шабівської сільської ради».

Завдяки проєкту стало можливим  належно облаштувати «пункт незламності» в ЗДО (ясла-садок) с.Бритівка Шабівської сільської ради», придбати вкрай необхідні та важливі речі: дизельний генератор, лави з м’яким сидінням, ємності для води, електрочайник, балони газові, газові обігрівачі та плити, ліхтарі на акумуляторі із сонячною панеллю, лінолеум, інвертори, аптечки першої необхідності, тонометр автоматичний та багато іншого.

«пункт незламності», це місце тимчасового перебування населення у разі порушення нормальних умов життєдіяльності, місце, де можна зігрітися, скористатися інтернетом, випити гарячого чаю та перекусити.

Висловлюємо щиру подяку заступниці директора Агентства транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай» Олені Недотопі, за сприяння та  організаційну допомогу  в рамках проєкту: «Облаштування «пункту незламності» в ЗДО (ясла-садок) с.Бритівка Шабівської сільської ради».