Набір учасників у Школу Активної Молоді

Дата: 13.10.2023 16:40

Фото без опису

Давно прагнеш змін у своїй громаді, але невпевнений, що знаєш як цього досягти?!
Міжнародна громадська організація “Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ” у рамках проєкту “Активна молодь – запорука розвитку громади” запрошує Тебе до участі у «Школі Активної Молоді» - ШАМ 2023!

«Школа Активної Молоді» — це унікальний освітній інтенсив-курс, присвячений інструментам участі молоді, яким розпочинається великий проект у Твоїй громаді. Ми зустрінемося у Кропивницькому, де протягом 4-х днів учасники/-ці розширять свої знання з тем: залучення молоді до прийняття рішень на місцевому рівні,основи діалогу та управління конфліктами, гендерна рівність та соціальна інклюзія,інтеграція молоді для розвитку громад, лідерство, зміни та кризове управління, проведення інформаційних кампаній на рівні малих громад.Це будуть інтерактивні заняття з іграми і рефлексією, співпрацею і взаємопідтримкою!

Для кого?

Школа організовується в рамках проєкту “Активна молодь – запорука розвитку громади” для молоді з громад:

Одеської області:

Доброславської громади
Зеленогірської громади
Шабівської громади

Кіровоградської області:

Онуфріївської громади
Кетрисанівської громади
Устинівської громади

Щоб що?
Учасникиці школи стануть лідерами ініціативних груп у своїх громадах з застосування інструментів участі. За підтримки експертів проекту розроблять бачення розвитку молодіжної сфери своїх громад, оберуть та впровадять інструменти участі в реалізації власних молодіжних заходів, зможуть ініціювати власні проєкти для розвитку молоді в громадах та обмінятися досвідом з українськими і польськими організаціями. А ще облаштують за підтримки проєкту молодіжний простір, де збиратиметься активна молодь.

Коли? 2 - 5 листопада 2023 р.
Де? м.Кропивницький, Кіровоградська область

Як взяти участь?
Якщо маєш 5 ТАК на наступні питання – ти у грі!

Твій вік в проміжку 18-35 років?
Ти проживаєш в одній з цих громад?
Одеська область: Доброславська, Зеленогірська, ШабівськаКіровоградська область: Онуфріївська, Кетрисанівська, Устинівська
Працюєш з молоддю, є частиною молодіжних спільнот?
Готоваий стати лідером/кою, створити свою команду та впроваджувати позитивні зміни у своїй громаді разом з нашими експертами?
Готоваий долучитися до всіх навчальних компонентів 4 денної Школи?

А якщо береш участь у діяльності локальної громадської організації, або маєш ідею проєкту (ініціативи, кампанії), спрямованої на взаємодію та зміцнення своєї громади - ти точно підходиш!

Заповнюй форму до 20 жовтня 2023 р. включно за посиланням:

Проєкт впроваджується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та спрямований на сприяння залученню та взаємодії молоді з органами місцевого самоврядування та громадянським суспільством у громадах Одеської та Кіровоградської областей із застосуванням інструментів громадської участі до ключових аспектів місцевої молодіжної політики.
Детальна інформація про проєкт «Активна молодь-запорука розвитку громади» за посиланням https://pauci.org/ua/project/activeyouth

УВАГА! Усі витрати, пов’язані з участю, покривають організатори (квитки, проживання, харчування).
Чекаємо на нашу зустріч.