Увага! Чергова ініціатива громадської організації «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» з надання допомоги населенню

Дата: 09.10.2023 19:30

Фото без описуЗ радістю інформуємо мешканців громади, що завдяки тісній співпраці з Шабівською сільською радою, під керівництвом Павла ПАВЛЕНКА наша ГО «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» стала переможцем конкурсу міні-грантів «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»  оголошеного МБФ «Альянс» за фінансової підтримки  Шведської церкви та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія) та розпочала роботу з реалізації проєкту: «Облаштування «пункту незламності» в Шабівській сільській раді».

Завдяки проєкту стало можливим  належно облаштувати «пункт незламності» в адміністративній будівлі Шабівської сільської ради, придбати вкрай необхідні та важливі речі: дизельний генератор, лави з м’яким сидінням, ємності для води, електрочайники, балони газові, металеві відра, газові обігрівачі та плити, щити металеві електричні, виварки оцинковані, павербанки, вогнегасники, інвертори, аптечки першої необхідності, тонометр автоматичний, та багато іншого.

«пункт незламності», це місце тимчасового перебування населення у разі порушення нормальних умов життєдіяльності, місце, де можна зігрітися, скористатися інтернетом, випити гарячого чаю та перекусити.

Висловлюємо щиру подяку експертці ГО “Мережа захисту національних інтересів “АНТС” Люсьєні Шум та заступниці директора Агентства транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай» Олені Недотопі, за сприяння та  організаційну допомогу  в рамках проєкту: «Облаштування «пункту незламності» в Шабівській сільській раді».

www.facebook.com/ANTSngo/