Оголошення від ГО Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді

Дата: 04.10.2023 10:36

Від 04.10.2023 р.

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

(далі – „Запит”)

Громадська організація Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді,  (далі – «Організатор») оголошує конкурс на місцеву закупівлю (товари для облаштування «пункту незламності» в Шабівській сільській раді)

Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для адміністрування діяльності в рамках оголошеного МБФ «Альянс» конкурсу міні-грантів «Підтримка ініціатив спільнот в Україні / Survivor and community-led crisis response (SCLR) in Ukraine»  за фінансової підтримки  Шведської церкви та за технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія).

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

Назва

Кількість

Додаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)

Дизельний генератор

Для «пункту незламності» 8 кВт 3-х фазний

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Одноразово.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

Цінова пропозиція

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)

Склад цінової пропозиції:

1. Цінова пропозиція у формі Додатку 1 до Цінової пропозиції, рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище).

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

• Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php )
  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з постачальниками:

Карпова Галина Василівна;

Адреса – с. Шабо вул. Центральна, 65 А

Тел. 0968193782

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

с. Шабо вул. Центральна, 65 А

або на електронну пошту Фото без опису

до  16.10.2023 року до 17.00 (включно).

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі). Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із місцевої закупівлі Організатора місцевої закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам місцевої закупівлі поштою або електронною поштою.

Додаток 1 до Цінової пропозиції

Список-мінімум необхідних товарів

Назва

Кількість