ВІТАННЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ В ГРОМАДІ

Дата: 02.10.2023 09:02

Фото без описуСільський голова Шабівської сільської ради Павло ПАВЛЕНКО разом з в.о.заступника сільського голови Іриною СМОГЛА завітав в гості до захисників та захисниць, котрі працюють в нашій громаді. Сільський голова привітав усіх зі святом вручив грамоти і передав подарунок для військових. Також подарунок для наших Героїв, а саме чудову картину передали учні ОЗ "Бритівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" .

З музичними привітання виступили Лілія КОРЖЕНКО, Олеся ТОПОР, вокальний гурт "Смуглянка" і "Незламні", ще до привітання долучилися учні Сергіївського ліцею.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова ГО "БУДЖАК-ЦЕ УКРАЇНА" Инга ВЕЛИЧКО та директор ліцею Галина АРХИПЕНКО.

На згадку про сьогоднішнє свято працівники КЗ "Центр культури і дозвілля" передали військовим маленькі обереги, які виготовила майстриня Олена ЗІНЧЕНКО, діти передали нашим захисникам свої малюнки.

🇺🇦 Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!

Щиро зичемо Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! 💛💙

Поки є герої, що захищають мирне майбутне наших дітей від підступного ворога, ми обов’язково переможемо.