Консультування клієнтів Білгород-Дністровського районного відділу пробації щодо офіційного працевлаштування

Дата: 20.09.2023 15:35

Фото без опису

19 вересня 2023 року  кар’єрний радник відділу кар’єрного консультування Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості  Оксана Долготер провела консультацію підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області. Оскільки більшість суб`єктів пробації не мають офіційної роботи, їх ознайомлено з послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, електронними сервісами служби зайнятості, з питанням щодо запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрозами нелегальної трудової міграції та актуальною інформацією про стан ринку праці.

Наприкінці зустрічі Оксана Долготер надала інформаційні буклети та  зазначила, що в центрі зайнятості також можна пройти тестування, дізнатися про свої здібності, отримати кваліфіковану профконсультацію, відвідати безкоштовні тренінги.

Завдяки плідній співпраці під облікові мають можливість реалізувати своє конституційне право на працю та задовольнити свої криміногенні потреби, що зменшує ризик вчинення ними повторних злочинів та робить суспільство безпечнішим.