Тренінг на тему: «Залежність»

Дата: 23.08.2023 12:54

15 серпня 2023 року заступником начальника Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеської області Альоною Боболєвою був проведений тренінг з елементами фокусованого інтерв’ю на тему: «Залежність»для осіб міра покарання, яких непов’язана з позбавленням волі.Метою заходу було розширити поняття про здоровий спосіб життя, навчитись розрізняти добрі і погані звички і передбачати наслідки, які вони ведуть за собою, щоб бути здоровим і життєрадісним, виховувати принциповість, повагу до себе.

Під час заходу  обговорювали, які бувають шкідливі звички, але акцентували увагу на вживанні алкоголю та наркотиків, залежності від них, а також до яких це призводить наслідків: захворювання, які передаються статевим шляхом, скоєння кримінальних правопорушень, складні стосунки в сім’ї, тощо. Проаранжували основні шляхи профілактики наркоманії, алкоголю, розвінчали поширені міфи про популярність і магічність  вживання  речовин.

В процесі роботи відбувся конструктивний зворотний зв'язок  з суб’єктами пробації, які поділились своїми враженнями,  досвідом та ставленням до свого власного життя.До того ж, учасникам тренінгу  були надані рекомендації як активізувати внутрішній потенціал для протистояння негативним звичкам, визначити, які кроки потрібно робити для того аби залишатися здоровим та успішним.