«День Української Державності»

Дата: 27.07.2023 14:15

Фото без опису

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Основна ідея свята – утвердження зв’язку сучасних українців із багатьма поколіннями нашого народу. Адже державотвірному досвіду українців, нашій культурі, самобутності, українському характеру вже понад тисячу років!

З метою виховання патріотизму та національної свідомості, напередодні  Дня Української Державності працівники публічної бібліотеки Білгород-Дністровської міської територіальної громади провели  виховну годину для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації.

Під час заходу учасникам розповіли цікаві історичні факти про творення нашої державності, багатовікові традиції нашого народу. Історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира. Її державотворчі традиції продовжили, зокрема, Галицько-Волинське князівство, Українська козацька держава, Українська Народна Республіка, Західноукраїнська Народна Республіка, Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського, Карпатська Україна та сучасна незалежна Україна.

Наприкінці заходу присутнім була представлено тематичну книжкову виставкута ознайомлено з сучасними книгами з історії нашої держави, авторські книги про хронологічний розвиток подій, інформацією про історичних постатей, які відіграли значну роль на шляху становлення української державності.

Фото без опису