Ініціатива громадської організації «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» на покращення доброту та розвитку потенціалу Шабівської сільської територіальної громади в умовах війни.

Дата: 07.06.2023 12:23

Фото без описуСучасні реалії свідчать, що облаштування укриттів є одним з дієвих варіантів захисту наших дітей та населення під час загрози ракетних обстрілів та безпеки під час навчання.

З радістю інформуємо мешканців громади, що нашій ГО «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» вдалося представити проєкт «Поточний ремонт та облаштування укриття в ОЗ «Бритівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» і стати переможцем в рамках проєкту: «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» оголошеного Молодіжною Громадською Організацією Молодіжний Громадський Рух «ПАРТНЕР» за фінансової підтримки Міжнародного Благодійного фонду «Альянс Громадського Здоров’я» та технічної підтримки Благодійної організації Christian Aid.

Завдяки проєкту стало можливим проведення поточного ремонту укриття в закладі освіти (ремонт стін, що мають значні тріщини та знаходяться в жахливому та аварійному стані, відсутність гідроізоляції, демонтаж та заміна дверних коробок в  кам’яних стінах та дверей, встановлення щитків освітлювальних, та ін.) та його облаштування, це і вогнегасники, мати дитячі спортивні, мішки боксерські, рукавички боксерські  тренувальні, ліхтарі та ін., аби забезпечити умови для фізичного розвитку дітей, зайняття ними спортом, створити якомога комфортніше і звичне емоціональне середовище та організувати дозвілля дітей так, щоб у них не було часу на переживання.

Цей проєкт вимагав неабияких зусиль, і хочеться висловити щиру подяку за сприяння та організаційну допомогу експертів Агентства транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай», особливо Олені Недотопі.

Ми вдячні активним і ініціативним мешканцям громади та сільському голові Павлу Павленку за підтримку нашої ініціативи та турботу про наших дітей.