Ініціатива громадської організації «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» на підвищення рівня охорони здоров'я та доступності з отриманої медичної допомоги Шабівської сільської територіальної громади в умовах війни.

Дата: 07.06.2023 12:22

Нашій ГО «Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді» вдалося представити проєкт «Оснащення пункту першої невідкладної медичної допомоги в с.Адамівка та проведення поточного ремонту фасаду будівлі» і стати переможцем програми надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот у рамках проєкту  «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» за фінансової підтримки Міжнародного Благодійного фонду «Альянс Громадського Здоровя» оголошеного ГО «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Цей проєкт вимагав неабияких зусиль і хочеться висловити щиру подяку за сприяння та органійзаційну допомогу експертів Агенства транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай».

Ми відчували важливість проєкту , оскільки він про доступність населення до пункту першої невідкладної медичної допомоги; надання якісних медичних послуг, спрямованих на зміцнення здоров’я пацієнтів; створення належних умов для праці медичного працівника, тому вдячні активним і ініціативним мешканцям громади та сільському голові Павлу Павленку за підтримку нашої ініціативи та турботу про мешканців громади у сфері надання медичних послуг в Шабівській сільській громаді.