«Значення звичок і навичок для здоров'я»

Дата: 06.06.2023 16:05

6 червня 2023 року в  Білгород-Дністровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області для осіб міра покарань, яких не пов’язаних  з позбавленням волі проведений семінар з елементами тренінгу на тему: «Значення звичок і навичок для здоров'я», за участю лікаря інфекціоніста КНП «Білгород-Дністровська міська багатопрофільна лікарня» Білгород-Дністровської міської ради» Петра Івановича Хаджи. Метою заходу було ознайомлення клієнтів пробації  з етапами формування залежностей та варіантами їх подолання, сприяння в усвідомленні причин вживання психоактивних речовин.

Під час заходу  обговорювали, які бувають шкідливі звички, але акцентували увагу на вживанні алкоголю та наркотиків, залежності від них, а також до яких це призводить наслідків: захворювання, які передаються статевим шляхом, скоєння кримінальних правопорушень, складні стосунки в сім’ї, тощо.

В процесі роботи відбувся конструктивний зворотний зв'язок  з суб’єктами пробації, які поділились своїми враженнями,  досвідом та ставленням до свого власного життя.