Дата: 02.06.2023 13:41

Громадська Організація Первинна ветеранська організація при Шабівській сільській раді,  оголошує

місцеву закупівлю на проведення поточного ремонту фасаду ФАП в с. Адамівка Шабівської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

Вимоги до послуги:

1.Будівельні роботи:

1.1. Забивання борозен в стінах, ширина борозни до 50 мм, глибина борозни до 20 мм, на кожні наступні 50 мм ширини борозни додавати, на кожні наступні 10 мм глибини борозни додавати;

1.2. Відбивання штукатурки по цеглі та бетону зі стін та стель, площа відбивання в одному місці до 5 м2;

1.3. Поліпшене штукатурення цементно-вапняним розчином по каменю стін фасадів;

1.4. Ремонт штукатурки зовнішніх прямолінійних укосів по каменю та бетону цементно-вапняним розчином, з землі та риштувань;

1.5. Ремонт штукатурки гладких фасадів по каменю та бетону з землі та риштувань цементно-вапняним розчином, площа до 5 м2, товщина шару 20 мм;

1.6.Перетинання штукатурки гладких фасадів з землі та риштувань;

1.7. Шпаклювання стін фасадів мінеральною шпаклівкою;

1.8. Просте фарбування колером олійним стель по дереву;

1.9. Полівінілаценатне фарбування нових фасадів з риштувань по підготовленій поверхні.

2.Товари та матеріали:

2.1.Фарба водно-дисперсійна полівінілацетатна ВД-ВА-17 біла -37 кг.

2.2.Розчин готовий опоряджувальний цементно-вапняковий 1:1:6- 3м3

2.3.Розчин готовий опоряджувавальний вапняковий 1:2,5- 2 м3

2.4.Шпаклівка полімерцентна армована Ceresit CТ 29 – 389 кг.

2.5.Грунтовка глибокопроникна Ceresit СТ 17 – 19 л.

2.6.Шпаклівка клейова – 82 кг.

2.7.Папір шліфувальний – 1 м2

2.8.Оліфа комбінована К-2 – 49 л.

2.9.Фарба олійна та алкідна, готова до застосування, для внутрішніх робіт – 5 кг.

Оголошена вартість  робіт 83000,00 грн.

Пропозиції приймаються у термін до 17.00 год. 08 червня 2023 року включно.

Термін виконання упродовж  до 30.06.2023 р. після підписання договору.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

Проектно-кошторисна документація

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)

Посадова особа Організатора, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками  Гаврилова Вікторія. Адреса – с. Шабо вул. Центральна, 65 А

Тел. 0982312580 economika.shabo@gmail.com

Правила оформлення  пропозиції учасника:

1. Учасники мають подавати пропозиції у електронному вигляді або паперовому.
  2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
  3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.
  5. У разі, якщо пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то  буде відхилена.
  6. До участі у оцінці  пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки на обладнання.

Замовником приймаються пропозиції,  які мають подібні характеристики і забезпечують результати, які є еквівалентними або кращими за ті, які необхідні.

1. Додаткові умови

1.

Можливість співпраці без ПДВ (Так/Ні)

Так

2.

Безготівковий рахунок (Так/Ні)

Так

Підписанням та поданням своєї пропозиції учасник погоджується з наступним:

Учасник ознайомлений       з Кодексом поведінки постачальників https://www.theglobalfund.org/media/6014/corporate_codeofconductforrecipients_policy_ru.pdf  участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі чи виконання послуг буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.