Майстер клас для суб’єктів пробації з виготовлення «Листівок – вишиванок»

Дата: 19.05.2023 10:12

Фото без опису

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. За останні роки свято набуло масштабного рівня. В цей день в Україні та світі відбувається безліч подій. Люди одягають національний одяг та влаштовують святкування, танці, марші, конкурси.

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки  працівниками Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області для   суб’єктів пробації з числа колаборантів проведений майстер клас «Листівок – вишиванок». Даний захід був спрямований на вплив під облікових на їх цілісну орієнтацію та зміну поведінки, а також з метою трансформування патріотичної української позиції. Під час роботи працівники пробації акцентували увагу присутніх до збереження  культурної спадщини, історико-культурного середовища.

Наприкінці заходу клієнти пробації в самостійно зроблених листівках-вишиванках написали побажання для захисників нашої Батьківщини.