Заощадження електроенергії – LED-лампи для України

Дата: 06.04.2023 15:27

Фото без опису

З метою  розвитку проекту «Заощадження електроенергії – LED-лампи України» просимо голів ОСББ територіальної громади заповнити невеличке опитування за посиланням https://cutt.ly/f4fyPB6, щоб визначити потреби кожного багатоквартирного будинку у заміні LED-ламп.

Наголошуємо, що йдеться про лампочки в місцях загального користування в багатоквартирних будинках, а не всередині квартир.

Опитування лаконічне та зрозуміле: потрібно вказати адресу будинку, назву ОСББ, потребу у лампах Е-14 та Е-27, а також електронну пошту, за якою можна буде задати додаткові питання в разі потреби.

Щиро просимо поставитись відповідально, заповнити анкету, вказавши РЕАЛЬНУ потребу у LED-лампах, адже є ймовірність згодом отримати їх від держави безкоштовно.