Шабівська сільська територіальна громада отримала генератори від французьких громад

Дата: 11.01.2023 16:11

Фото без описуНовий 2023 рік розпочинається з гарних новин для Шабівської сільської громади.

Шабівська сільська рада стала учасником кампанії «Світло під час зими», яку запустили Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» спільно з французькою організацією Stand with Ukraine, метою якої є забезпечення громад генераторами.

Завдяки ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»», United for Ukraine, Stand with Ukraine та Edward Mayor та Регіональному проектному менеджеру  Проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» «Зміцнення громадської довіри» Валентині ОСАДЧІ, 09.01.2023 року наша, Шабівська сільська територіальна громада отримала 2 генератори WEBER ENERGY 6500 від французьких громад в рамках спільної україно-французької ініціативи «Світло під час зими» та у рамках проєкту «Відновлення громад».

Сільський голова Павло ПАВЛЕНКО зазначив, що отримані генератори забезпечать електроенергією пункти обігріву та незламності, які розташовані в комунальних закладах дошкільної освіти у с. Салгани «Червона квіточка» та у с. Бритівка «Журавка».

Щиро дякуємо за постійну підтримку та комунікацію Регіональному проектному менеджеру Валентині ОСАДЧІ, французьким партнерам: голові правління Громадської організації «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»» Ганні ГОПКО, United for Ukraine, Stand with Ukraine, Edward Mayor за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем українців.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на Перемогу!

Даний проєкт «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

#сильніразом #міцнігромади #відбудова #ANTS #StandWithUkraine #Edward Mayor