A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Сільський голова Павленко Павло взяв участь у форумі підтримки українських виноробів.

Дата: 14.11.2022 16:32
Кількість переглядів: 55

12-13 листопада 2022 року у місті Львові відбувся форум підтримки українських виноробів в рамках Всеукраїнських днів мистецтва та вина «Art and wine. Творити поміж сирен».

Під час заходу пройшли зустрічі з міністрами, іноземними послами, рестораторами, головами територіальних громад. На форумі відбулася резиденція ідей для голів громад, на територіях яких працюють виноробні господарства. Власне, під час резиденціі народилася ідея створити кластер.

Кластер виноробних громад працюватиме над розробкою та реалізацією тематичних проєктів, розвитком виробничої інфраструктури  України, в тому числі малих/сімейних винарень, а також працюватиме над промоцією виноградарства та виробництва в Україні та світі.

Подію відвідали Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, голова ГС «Укрсадвинпром» Володимир Печко, представники USAID, голови громад, експерти винної галузі та винороби.

На фестивалі «Lviv Art and Wine» був підписаний меморандум про співпрацю вісім громад із Одещини, Миколаївщини, Львівщини та Закарпаття.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора