A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Триває відбір у 18 конкурсах за напрямом «Перехід до чистої енергії». Долучайтесь!

Дата: 14.11.2022 10:36
Кількість переглядів: 114

   24 червня 2022 року між Україною та Європейським Союзом було підписано Угоду про приєднання України до природоохоронної Програми ЄС LIFE – Програми дій з довкілля та клімату.

   Програма дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

   Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд євро. На 2022 рік Єврокомісія оголосила 34 конкурсні пропозиції на суму 598 млн євро. 

     Конкурсний відбір проєктів триває до 16 листопада поточного року. На сьогодні актуальна можливість взяти участь у 18 конкурсах за напрямом «Перехід до чистої енергії».

  Заявки оцінюються незалежними експертами на основі ключових показників ефективності, які будуть досягнуті у результаті реалізації проєкту. Заявниками (учасниками) проєктів можуть бути юридичні особи будь-якої форми власності: органи самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації. 

   Координацію програми LIFE здійснює Європейське виконавче агентство з питань клімату «CINEA» спільно із Міндовкілля.

  Враховуючи наведене вище, пропонуємо максимально долучитися до участі у програмі. Очікуємо прояв вашої активності та максимального використання наданої можливості для фінансування природоохоронних заходів.

За додатковою інформацією перейдіть за посиланням:  https://www.mepr.gov.ua/news/39421.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора