Шабівська сільська рада взяла участь у форумі Digital Regions Week

Дата: 10.11.2022 15:39

Фото без опису

В рамках Українського тижня регіональної цифрової трансформації, співробітники Шабівської сільської ради прийняли участь у форумі Digital Regions Week: цифровізація Черкаського регіону, організаторами якого виступили Digital Cherkasy та Програма EGAP.

На форумі Олександр Тарута та Олександр Мельниченко разом із колегами з інших громад Одеської та Черкаської областей обговорили такі актуальні та важливі питання як:

розвиток нашої громади під час та після війни;

зміни в роботі органів влади та редизайн на муніципальному рівні;

сучасні IT-рішення для громад від Cisco та Greenet;

практичні кейси впровадження цифровізації у громадах.

Особливо хочемо подякувати Олександрі Піденко, модераторці платформи ЕДЕМ, за можливість обговорити як е-демократія полегшує роботу ОМС та як мешканці власноруч можуть покращити рівень життя в громаді.

Захід відбувся 3 листопада 2022 року за участі представників малого та середнього бізнесу, власників технологічних компаній, представників органів влади та органів місцевого самоврядування, журналістів, блогерів та всіх, хто цікавиться цифровою трансформацією на локальному та регіональному рівні.

ОРГАНІЗАТОР  Digital Cherkasy - проєктний офіс, який працює над створенням сучасного та безпечного регіону

ПАРТНЕР  Фонд Східна Європа та Програма EGAP