До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Шабівської громади!

Дата: 19.10.2022 14:16

Фото без описуШановні субєкти господарювання, що здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Шабівської громади!

На території Шабівської територіальної громади діє робоча група з проведення моніторингу торгівельних об’єктів, створена розпорядженням сільського голови від 19.09.2022 року № 108/ОС-2022.

Основним завданням робочої групи є оновлення інформації по всім торгівельним об’єктам громади, створення відповідних паспортів та дотримання  суб’єктами господарювання Правил благоустрою території населених пунктів Шабівської сільської ради.

Просимо з порозумінням віднестися до роботи робочої групи з проведення моніторингу, оскільки сільська рада  в межах своєї компетенції здійснює повноваження визначені Конституцією України та Законами України.