Попри воєнний стан Шабівська сільська рада продовжує працювати над поліпшенням стану об’єктів критичної інфраструктури.

Дата: 03.10.2022 22:52

Фото без описуНе дивлячись на воєнний стан, Шабівська сільська рада продовжує працювати над поліпшенням системи водопостачання та поступово впроваджувати ремонтні роботи з модернізації водопроводу нашої громади, про це наголосив сільський голова Павленко П.

У селі Шабо зусиллями фахівців Виробничого управління житлово-комунального господарства проведено ремонт водопроводу по вулиці Садовій та провулку Зеленому.

Усього прокладено дві пластикові труби протяжністю 1 км 700 м з облаштуванням запірними арматурами (кранами) до кожного двору, а це 92 врізки та встановлено 2 засувки для води.

Роботи здійснювались за кошти місцевого бюджету.

Завдяки оперативному вирішенню питання керівником ВУЖКГ Тітаренком К., стало можливе якісне та швидке проведення ремонтних робіт власними зусиллями фахівців   Виробничого управління житлово-комунального господарства.