Проект «Зміцнення громад заради перемоги та відродження України»

Дата: 21.09.2022 17:03

Фото без описуЗ метою   досягнення спільної мети щодо перемоги в боротьбі Українського  народу і збройною агресією російської федерації, Шабівським сільським головою  Павлом ПАВЛЕНКО підписано Меморандум про співпрацю між Шабівською сільською територіальною громадою Одеської області та Громадською організацією «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»

В рамках  проекту основним із завдань  є підтримка громади та надання допомоги подолати проблеми, пов’язані з російським вторгненням.

У Шабівській сільській раді експерти Мережі «АНТС» вже  визначають проблеми та напрацьовують індивідуальний план, який може допомогти громаді подолати виклики. Планується розробка індивідуальних рекомендацій  та допомога у пошуку донорів та стейкхолдерів для відновлення/налагодження життя у громаді.

В рамках проекту експерти Мережі «АНТС» надаватимуть аналітичну та консультативну підтримку для розробки стратегій відновлення.

Громада отримає більше можливостей для відновлення  та розвитку, незважаючи на реалії війни, оскільки громаді потрібен алгоритм швидкого відновлення та розвитку.