Повідомлення про намір здійснити коригування діючого тарифу на послугу з вивозу ТПВ .

Дата: 01.09.2022 17:43

Фото без описуВиробниче управління житлово комунального господарства повідомляє про намір здійснити коригування діючого тарифу на послугу з з вивозу  ТПВ.

Відповідно до п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на формування житлово-комунальних послуг» від 1 червня 2011 року № 869 , проводиться перерахунок тарифа шляхом  коригування лише тих складових частин структури тарифів за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення.

Діючий тариф для всіх категорій споживачів встановлений рішенням виконавчого комітету Шабівської сільскої ради № 78/2021 від 19.07. 2021 року, наступний:

Вивіз ТПВ:

населення                              167,01 грн. за 1 м. куб.( з ПДВ);

бюджетні установи         175,36 грн. за 1м.куб.(з ПДВ);

інші споживачі                    183,71 грн. за 1м.куб.(з ПДВ).

Тариф  встановлений з можливістю його коригування протягом строку дії  у відповідності та врахування вимог, визначених  Порядком формування тарифів.

Основними чинниками зростання собівартості послуг послугу з вивозу та захороненю ТПВ є:

— збільшення вартості палива та  ПММ;

збільшення заробітної плати та єдиного соціального  внеску

У зв’язку з тим , що ціна на паливо та  ПММ стрімко зростає,   та також виросла мінімальна заробітна плата  ,  підприємство вимушено коригувати діючі тарифи. Коригування діючих тарифів проводиться тільки по складових витрат на паливо та  ПММ  та  заробітну плату, обсяги інших витрат, пов’язаних із надання послуги  залишаються без змін.

У діючих тарифах розрахунки витрат по статті «Витрати на паливо та ПММ» у складі прямих  витрат вартість палива та  ПММ  становить  22,50грн.за1літр  (без ПДВ), з початку  2022 року ціна значно зросла,середня вартість  –  50,65грн. за1 літр  (без ПДВ).

Індекс зміни розміру вартості палива  50,65/22,50=2,251

Індекс  зміни  заробітної плати              6500/6000 = 1,0833

Згідно  Держбюджету на 2022 рік мінімальна заробітна плата становить  6500 грн.

Коригований  тариф :

населення                                200,93 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

бюджетні установи            210,97 грн. за 1м.куб.з ПДВ;

інші споживачі                        221,02 грн. за 1м.куб.з ПДВ.

Згідно розрахунку, відкоригований тариф  на послугу з вивозу  ТПВ   зросте:

-   населення                           на  33,92грн. за1м3

-   бюджетні установи    на 35,61грн. за 1м3

-   инші споживачі               на 37,31 грн. за 1м3

Пропозиції та зауваження щодо  скоригованих тарифів  на послугу з вивозу  ТПВ    приймаються протягом 7календарних днів з дня  публікації цього повідомлення на офіційному сайті Шабівської ОТГ, на електрону адресу ВУЖКГ sabopugkh@ukr.net   або  с.Шабо вул.Центральна, 65а.

Проект структури коригованного тарифу по вивозу ТПВ на 2022 рік

Обґрунтування причин коригування тарифу з вивозу ТПВ

Адміністрація ВУЖКГ.