Шановні мешканці Шабівської громади!

Дата: 23.08.2022 23:26

Фото без описуСьогодні наша країна відзначає День Державного Прапора. В усіх містах і селах піднімаються та майорять національні знамена як славна данина поваги символу нашої держави.

Для нас, українців, державний прапор - священний. З цим символом український народ ствердив свою державність, соборність і самостійність. З ним сьогодні наші воїни захищають рідну землю від ворожих окупантів, виборюючи право держави на життя.

Благородні кольори нашого прапору - синій і жовтий, кольори неба і пшениці, символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня, що працюють на перемогу. Перемогу добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною.

Будьте ж сильні, єдині, майте віру, надію, бережіть дітей і рідних, шануйте традиції, допомагайте ближніх, пам’ятайте всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє, підтримуйте наші збройні сили і все буде Україна!

Хай майорить наш синьо-жовтий стяг, як оберіг роду, народу і України многая літа!

Зі святом Вас!