Зустріч з орендарями комунального майна

Дата: 19.08.2022 22:07

Фото без опису18.08.2022 року під головуванням сільського голови Павла ПАВЛЕНКА відбулася нарада з орендарями, які орендують приміщення у будівлі торгівельного центру за адресою вулиця Центральна, 65А в селі Шабо.

Сільським головою було наголошено про необхідність приведення зовнішнього вигляду будівлі, яка знаходиться в центрі села у належний стан та покращити її естетичний вигляд. Обговорено ряд пропозицій з визначення комплексу робіт з улаштування прилеглої території.

Додатково, сільським головою було роз’яснено, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», орендна плата зазначається в розрахунку за місяць оренди та становить 1 відсоток вартості об’єкта оренди, сільська рада не визначає на власний розсуд відсоток орендної плати за оренду комунального майна.