Шабівською сільською радою вирішується питання організації пільгового перевезення автомобільним транспортом загального користування на приміському маршруті с. Бритівка - м.Білгород-Дністровський окремих категорій громадян.

Дата: 12.08.2022 11:59

Фото без описуЗа ініціативи Шабівського сільського голови Павла ПАВЛЕНКО організовано для пенсіонерів безкоштовний проїзд з с. Бритівка (зупинка біля будівлі Центру надання адміністративних послуг) до м. Білгород-Дністровський (зупинка біля міського ринку):

Пільговий автобус здійснює свої рейси щовівторка та щоп’ятниці:

- відправлення  з с. Бритівка  о 9.00 год.

- відправлення з м. Білгород-Дністровський (автостанція) о 13.00 год.

Для отримання безкоштовних квитків на проїзд, необхідно з’явитися  щовівторка та щоп’ятниці з 08.00 год-8.55 год. до будівлі Центру надання адміністративних послуг
с. Бритівка для отримання у старости Бритівського старостинського округу Шабівської сільської ради відповідних квитків.