Щодо поновлення роботи реєстру територіальної громади.

Дата: 05.07.2022 16:32

Фото без описуЦНАП Шабівської сільської ради повідомляє про відновлення роботи реєстру територіальної громади (декларування (реєстрації) місця перебування чи місця проживання осіб ) . Але є деякі обмеження так, п. 10 ч. 1 ст. 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачають, що військове командування разом із військовими адміністраціями (у разі їх утворення) можуть самостійно або із залученням органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування встановлювати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, заборону або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан;

Так, постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 р. № 1450 затверджено «Порядок встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан» (надалі – Постанова КМУ № 1450).

Запровадження заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб здійснюється військовим командуванням на підставі указу Президента України про введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та полягає у забороні декларування (реєстрації) місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан, зняття із задекларованого (зареєстрованого) місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан, крім зняття із задекларованого (зареєстрованого) місця перебування чи місця проживання осіб у разі одночасного декларування (реєстрації) місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій воєнний стан не введено (п. 3 Постанови КМУ № 1450).