Шановні аграрії Шабівської територіальної громади!

Дата: 04.07.2022 16:47

Фото без описуУ зв’язку  з військовою агресією російської федерації, аграрний ринок зазнав значної шкоди. Агресор часто руйнує аграрну інфраструктуру, викрадає чи руйнує техніку, викрадає зерно, вбиває працівників та усіляко наносить втрати і збитки аграрному сектору.

Враховуючи поточну ситуацію та завдану шкоду, Українська зернова асоціація проводить опитування щодо втрат сільськогосподарських підприємств від війни. Мова йде про втрати від руйнування об’єктів нерухомості та виробничих приміщень, втрати засобів виробництва, продукції, недоотриманий прибуток, втрат робочих місць, тощо.

Україні вкрай важливо провести оцінку втрат, особливо в аграрній сфері, щоб разом з нашими партнерами розробити відповідні дієві програми допомоги аграріям та створення механізму компенсації втрат.

Аграрії, які зазнали втрат від війни, можуть заповнити  опитувальник та надати інформацію щодо збитків чи втрат, внаслідок військової агресії росії: https://forms.gle/noqMfjswghNcGWZNA

Відповідні результати опитування будуть в подальшому  використані для відшкодування втрат.