A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

Шановні жителі Шабівської територіальної громади!

Дата: 23.06.2022 21:24
Кількість переглядів: 23

На виконання розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 14.06.2022 року № 334/А-2022 «Про вжиття заходів щодо заборони відвідування пляжних зон у межах прибережної смуги Чорного моря», Шабівською сільською радою видано розпорядження від 22.06.2022 року № 73/ОС-2022, яким ЗАБОРОНЕНО  перебування осіб на пляжних зонах та у межах  прибережної берегозахисної смуги Чорного моря, Будацького та Дністровського лиманів в межах Шабівської територіальної громади та визначено заходи щодо забезпечення такої заборони.

На пляжних зонах можна знаходитися лише тим, хто виконує військові/ спеціальні завдання.

Власникам закладів оздоровлення та відпочинку, суб’єктів господарювання у сфері готельно-ресторанного бізнесу, туризму, якщо така діяльність створює передумови або пряму можливість перебування осіб на пляжних зонах, необхідно забезпечити додержання цієї заборони.

У разі купання і відпочинку біля водойм попри заборону, громадяни несуть адміністративну відповідальність та відповідальність за збереження свого життя і здоров’я.

Тому закликаємо Вас не нехтувати власною безпекою та життям, адже за хвилини задоволення на воді можна заплатити надто дорого, особливо в час коли існує постійна небезпека від вибухонебезпечних предметів та  ракетних ударів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора