Послуга для ВПО знову доступна в Дії

Дата: 19.05.2022 09:33

Комплексна послуга для внутрішньо переміщених осіб повертається в Дію! Через технічні оновлення вона деякий час була недоступна. Наша команда внесла зміни згідно з постановою Кабміну.

Хто може подати заявку: українці, які перемістилися з території громад, що розташовані в районі проведення бойових дій або які перебувають в тимчасовій окупації.

Ті українці, які оформили довідку та допомогу ВПО раніше, але не отримали виплати, можуть не хвилюватися — Мінсоцполітики працює над тим, щоб гроші отримали всі, хто подав заяву та відповідає умовам. Дія в цьому разі є технічним адміністратором послуги.

Нагадуємо, що виплати для ВПО становлять щомісячно 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Допомогу можна отримати на картку єПідтримка та витратити на будь-які категорії товарів або ж зняти готівку.

Стежте за Дією в соцмережах, щоб першими дізнаватися про оновлення. Будуємо цифрову державу для українців!