ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ШАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.05.2022 09:19

Фото без описуЗ початку війни Шабівська сільська територіальна громада надає всебічну підтримку ЗСУ , силам територіальної оборони, жителям громади та переселенцям, які через агресію Росії вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток у Шабівській сільській територіальній громаді.

Аби забезпечити людей найнеобхіднішим, розпорядженням сільського голови #Павло_Павленко створено Гуманітарний штаб.

До піклування про мешканців громади, та зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб долучилися й депутати, волонтери, працівники виконавчих органів Шабівської сільської ради, які формують та видають набори першої необхідності, продукти (борошно, крупа, олія, цукор, молоко, консерви, солодощі), овочі (картопля, цибуля), за потребою-дитяче харчування, предмети особистої гігієни та речі.

Усе, що передається людям, це благодійна допомога, в тому числі отримана від #Координаційний_гуманітарний_штаб_Одеської_області, міжнародних донорів, волонтерів, релігійних організацій.

Зараз кожен, хто може хоч чимось допомогти, намагається бути корисним – щоб наблизити нашу перемогу.

РАЗОМ МИ СИЛА!