Посадимо свій Сад Перемоги!

Дата: 19.05.2022 09:09

Фото без опису17.05.2022 року в приміщенні Шабівської сільської ради мешканці та внутрішньо переміщені особи, з метою підтримки сільськогосподарського виробництва для покращення наявності продуктів харчування, доступу до продовольства та вирощування власного городництва, за підтримки Організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO)) отримали безкоштовно гуманітарну допомогу у вигляді набору насіння (баклажану, кабачку,томатів, шпинату, огірку, цибулі, кукурудзи, перцю, капусти, редиски, моркви, буряку).

Посадимо свій Сад Перемоги у своєму домогосподарстві, на балконі чи прибудинковій ділянці задля спільної Перемоги!