Вітаємо з міжнародним днем сім'ї!

Дата: 15.05.2022 16:33

Щорічно 15 травня у світі святкується Міжнародний день сім’ї. Святкування Дня сім’ї встановлено Генеральною Асамблеєю ООН і покликане звернути увагу світової громадськості на фундаментальному значенні сімейних цінностей у сучасному суспільстві.

Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, надійним середовищем, на якому проростає найкращий цвіт суспільства – діти.

Саме сім’я є початком і центром соціального життя кожної людини, вона забезпечує добробут всіх її членів, починаючи з народження дітей, їхнього виховання, навчання, становлення, виходу в доросле життя, а також турботи про літніх − бабусь і дідусів.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

День сім’ї – це те свято, коли особливо хочеться об’єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова, приділити увагу і турботу.

"Сім‘я- це важлива складова в житті кожної людини. В цей час, коли наша країна в війні, підтримка рідних та близьких важлива як ніколи",- зазначив голова громади #Павло_Павленко.

Вітаємо всіх мешканців Шабівської громади зі святом! Бережіть себе та своїх близьких!