Введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг

Дата: 13.05.2022 09:47

Наразі  Україна переживає складні часи у зв?язку із агресією з боку росії , а деякі її міста виборюють своє право на існування. Звичайно, населення знаходиться у скрутному становищі і потребує соціального захисту та підтримки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що введення воєнного стану не звільняє споживачів від сплати житлово-комунальних послуг.

До того ж, як зазначив очільник Міністерства розвитку громад та територій, сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах навпаки є великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів, тому велике прохання до споживачів вчасно сплачувати за надані комунальні послуги.

Бережіть себе та своїх близьких!