ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ!

Дата: 26.04.2022 15:07

26 квітня 1986 року відбулася світова трагедія, найбільша техногенна та екологічна катастрофа сучасності – аварія на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони прийняли на себе перший удар ядерної стихії, виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Минають роки, але не минає біль від втрати наших героїв-ліквідаторів. Нажаль, з кожним днем стає все менше людей, які могли б із власного досвіду розповісти про подвиг, зроблений ними на Чорнобильській АЕС.

Світла пам’ять тим, хто пішов у безсмертя, залишивши смуток та біль у серцях українців. Шана та вдячність відважним рятувальникам за їх подвиг заради безпеки нинішнього та майбутніх поколінь.

Сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, від усього серця бажаємо вам і вашим близьким життєвої енергії, миру, сімейного затишку, шани та людської вдячності, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні!