Безоплатна правова допомога

Дата: 25.04.2022 11:12

Фото без описуБілгород - Дністровський міськрайонний центр зайнятості повідомляє про можливість отримати громадянами безоплатної правової допомоги від Координаційного центру з надання правової допомоги.

Інформацію про систему безоплатної правової допомоги можна знайти на сайті за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/, соціальних мережах https://www.facebook.com/Ukraine.Legal.Aid, у телеграм-каналі, у вайбері.

«WikiLegalAid» - це:

• Систематизовано – вся інформація в базі розташована, щоб знайти консультацію за певною тематикою було зручно та легко.
  • Актуально – правові консультації постійно оновлюються.
  • Доступно – незалежно від того, де Ви знаходитесь (вдома, на роботі, у віддаленому районі тощо), у Вас є доступ до якісної правової інформації.

Крім того «WikiLegalAid» - це:

• Просто – знайти актуальну інформацію з багатьох правових питань можна на єдиній платформі правових консультацій, для цього необхідно лише мати доступ до мережі Інтернет.
  • Безкоштовно – доступ до платформи та всіх розміщених на ній правових консультацій є безкоштовним.

Як це працює?

WikiLegalAid – інформаційна платформа, що функціонує за принципом відомої онлайн-енциклопедії "Вікіпедія".

Скористатися платформою може кожен користувач мережі "Інтернет".

Звертайтесь за більш детальною інформацією за адресою: м. Білгород –Дністровський, вул. Грецька, 24, каб. №8,9. тел. 096-320-11-39, bilhorod-dnistrovske@legalaid.od.ua