Шановні священнослужителі та мешканці Шабівської громади!

Дата: 16.04.2022 18:09

Наближається одне з найбільших релігійних свят - Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей.

Задля громадської безпеки та правопорядку на території Одеської області Одеською обласною військовою адміністрацією визначені обмежувальні заходи безпеки під час богослужінь:

- вечірнє служіння з нагоди Вербної неділі 16 квітня 2022 року має завершитися за 2 години до початку встановленої комендантської години;

- освячення верби у неділю 17 квітня 2022 року має здійснюватися без масового скупчення людей, з дотриманням встановленого комендантського часу;

- святкове нічне служіння з 16 на 17 квітня 2022 року має здійснюватися без присутності прихожан, рекомендовано застосування "онлайн" служінь;

- обряд благословення та освячення їжі має здійснюватися також без масового скупчення людей, виключно з дотриманням встановленої комендантської години.

Комендантська година у святкові дні розпочнеться, як зазвичай, о 21 годині і триватиме до 6 години ранку та змінюватися не буде.