A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шабівська сільська рада
об'єднана територіальна громада
Одеська область, Білгород-Дністровський район

До уваги мешканців громади!

Дата: 08.04.2022 12:06
Кількість переглядів: 484

Департамент фінансів ОДА повідомляє, що у зв’язку із прийнятим Верховною Радою України 15 березня 2022 року Закону України №2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо дії норм на період дії воєнного стану» змінено встановлений Податковим кодексом України порядок справляння плати за землю.

Який передбачає, що тимчасово, на період з 1 березня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, у якому припинено або скасовано воєнний стан, не нараховується та не сплачується плата за землю за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації.

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України. Наразі такий перелік не визначений.

Аналогічна ситуація із податком на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

На сьогоднішній день на території Одеської області бойові дії не ведуться, тому суб’єкти господарювання повинні сплачувати місцеві податки.

 

Роз’яснення Державної податкової служби України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора